Yüksek teknoloji çözümleri

Hakkımızda

Firma Profili (Company Profile)

''2009 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, yenilenebilir enerjinin ülkemizde değer kazanması ve çıkan yasaların da desteğiyle “yeşil enerji” pazarında faaliyet göstermektedir.Şirketimiz Mitsubishi Heavy Industries'e bağlı olan Turboden firmasının Türkiye resmi temsilciliğini yapmaktadır, firmanın tasarlayıp üretmekte olduğu ''Organik Rankine Çevrimi'' cihazlarının satış-pazarlama ve isteğe göre projelendirme, kurulum ve anahtar teslim süreçlerine destek vermektedir.

Misyonumuz (Our Mission)
Verimli ve yenilenebilir enerji üreten sistemler vesilesi ile ülkemizde karbon salınımını azaltmak ve müşterilerimizin enerji profillerini hafifletmek. Yeni teknolojilerin ülkemizde de kullanımını yaygınlaştırmak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Başarı Noktamız (Success Point)
Şirketimizin amaçlarına uygun olarak; sağlıklı büyümek ve müşterilerimizin güvendiği, inandığı uygulama servis sağlayıcısı ve proje şirketi olmak. Sağlıklı büyümeyi gerçekleştirirken pazardan yeterli payı alarak finansal başarıyı yakalamak.

Felsefemiz (Our Philosophy)
NRG Enerji’nin temel felsefesini pazarın niteliklerine uygun yüksek teknolojili çözümleri güvenilir hizmet ve fiyat seçenekleri ile pazara arz etmek oluşturuyor. Bu anlayışa bağlı olarak sürekli gelişimi hedefleyen NRG Enerji, üründe ve hizmette yüksek kaliteyi bir standart haline getirmenin temel başarı kriterlerinden